جستجو:
صفحه اصلی > اخبار و تازه ها - جزئيات اخبار
نمایشگاه بین المللی الکامپ 1395
حضور بازرگانی مبنا کارت آریا با هدف معرفی دو محصول جدید در الکامپ 95

شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا موفق به حضور در این دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ گردید. این مجموعه با هدف معرفی محصولات خود به همراه دو محصول جدید با عنوان Cashless و Visitor Kiosk در این نمایشگاه شرکت نمود.

حضور بازرگانی مبنا کارت آریا با هدف معرفی دو محصول جدید در الکامپ 95


نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران حوزه الکترو نیک ، کامپیوتر و تجارت الکترونیک و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد. دستاوردهای این تعاملات نقطه آغاز بسیاری از همکاری های تجاری و تکنولوژیکی فیمابین دست اندرکاران حوزه الکترونیک و کامپیوتر است که نقش معنی داری در تحرک بخشیدن به این حوزه از صنعت و تولیدکنندگان و بازرگانان شاغل در آن ایفاء می نماید. گشایش های اخیر در حوزه ی بین الملل و اراده ملموس دولت تدبیر و امید، که خود نیز با پیگیری استقرار دولت الکترونیک در زمره ی بزرگترین مشتریان بالقوه این حوزه می باشد، در افزایش حضور صنایع کشور در عرصه های بین المللی، زمینه ی شکوفایی این حوزه از صنعت و فن آوری را بیش از پیش فراهم نموده. در این دوره از نمایشگاه الکامپ که در فاصله 25تا 28آذر ماه 95 برگزارگردید، فرصتی تکرار نشدنی در اختیار فعالان این حوزه در داخل و خارج کشور قرار گرفت تا با یافتن مخاطبان بالقوه خود، سطح تعامل بین المللی و داخلی خویش را بطور چشمگیری ارتقاء بخشند .

شایان ذکر است شرکت بازرگانی مبنا کارت آریا موفق به حضور در این دوره نمایشگاه بین المللی الکامپ گردید. این مجموعه با هدف معرفی محصولات خود به همراه دو محصول جدید با عنوان CashLess و Visitor Kiosk در این نمایشگاه شرکت نمود.

بازخورد بازدیدکنندگان از این دو محصول با استقبال زیادی همراه شد و مجموعه را در خصوص ارائه هر چه بیشتر این دو محصول راغب نمود.

    گروه خبري   :   اخبار بازرگانی مبنا کارت آریا تاریخ    :   1395/09/30 تعداد دفعات مشاهده    :   179 بار ساعت:    :   15:04:16
نام
آدرس صندوق الکتریکی  
نظرات کاربران  

کد فوق را اینجا وارد کنید